Адвокат

Компанія була заснована в 2009 році радником Лайрумом Санда לירום סנדה, який спеціалізується в області неспроможності, ліквідації, реабілітації та відновлення підприємств і компаній, що знаходяться в кризі. І справа не тільки в тому, що Санде вибрав ці області, а все через історію його життя, яка супроводжує його донині і дає йому сили завжди йти вперед і ніколи не здаватися.

Санде народився і виріс у місті Хайфа. Коли йому було всього 13 років, у його батька виникли фінансові труднощі, великий бізнес, яким він володів, звалився, і батько вліз у борги на мільйони шекелів. У ті роки процеси погашення були дуже складними і довгими, і його батько був втягнутий в систему порятунку з величезними боргами. Новий будинок, куплений його батьками в той час, був проданий в процесі, і його батько був змушений все кинути. Він почав працювати таксистом і вступив в процедуру банкрутства.

Санде каже: «Коли я ходив до школи, за мною слідували конфіскації в пошуках мого батька. Я завжди працював, мріяв позбавити його від боргів і після служби в армії вирішив вступити на юридичний факультет. Я працював вранці, роздаючи газети, а ввечері працював офіціантом в банкетному залі, щоб оплатити навчання».

Коли він виїжджав в Йерум Санде, якому в той час було 26 років, з випускного іспиту в юридичну школу, йому подзвонили і попросили терміново повернутися додому. Його батько, який працював водієм таксі, потрапив в автомобільну аварію зі смертельним результатом, коли автомобіль, що перетинав білу розділову лінію, врізався в нього лоб в лоб. Він був убитий на місці, і Лерум не зміг здійснити свою мрію і почати нове життя без боргів.

З цього дня Санде вирішив, що присвятить своє життя догляду та реабілітації людей і підприємств, що загрузли в боргах, і відкрив незалежний офіс.

Він почав свою роботу з бажання допомогти всім слабким верствам населення в країні. З тих пір Санде розглянув тисячі справ боржників і направив їх на реабілітацію і відновлення економіки. Санде сказав: «моє найбільше задоволення-це думка клієнта в день остаточного слухання, коли він приймає рішення про те, що суд дозволяє йому почати нове життя і позбутися боргів. Всі без винятку плачуть, будь то 30-річний або 60-річний дорослий-ніхто не залишається байдужим.’

Сьогодні юридична фірма Lerum Sanda вже 4 роки поспіль входить до числа 25 найбільших юридичних фірм Ізраїлю і займає перше місце в країні за кількістю багатопрофільних офісів. Фірма має три філії в Ізраїлі-Кір’ят-Бялик, Тель-Авів і Беер-Шева, а також філії в Сполучених Штатах. Більше 90 юристів по всій країні і по всьому світу, у фірмі працює близько 140 співробітників, включаючи додаткових фахівців з різних областей.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх