Адвокат

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр юридичних послуг לירום סנדה: консультації надаються як в особистій бесіді, так і по телефону, за письмовим запитом, спрямованим за допомогою поштового або електронного зв’язку. Тому до нас можуть звернутися громадяни, які проживають не тільки в Німеччині, а й у всіх країнах, що входили до складу колишнього СРСР – в Росії, Україні, Прибалтиці та ін.: наявні у нас партнерські зв’язки з адвокатами в країнах колишнього Союзу, дозволяють нам вирішувати питання, що виникають у наших клієнтів в області права цих держав, як безпосередньо, так і за допомогою наших партнерів.

Ми проконсультуємо вас з питань законодавства російською та німецькою мовами. Крім того, ми надаємо послуги російськомовним фізичним і юридичним особам в реєстрації фірм, створенні представництв і компаній, спільних підприємств, реорганізації та ліквідації юридичних осіб; супроводжуємо при здійсненні угод з купівлі та продажу нерухомості в Німеччині, укладанні договорів, реєстрації торгової марки, А також стягнення боргів і вирішення комерційних спорів в Німеччині, возз’єднання сімей, отриманні ВНЖ і ПМЖ Німеччини, представлення інтересів обвинувачених у скоєнні злочину, а також жертв злочинів, представляємо інтереси у справах пізніх переселенців і отриманні німецького громадянства і т. д.

Основа нашої професії-довірливість відносин з клієнтом, оптимізація вирішення його проблеми. Клієнти адвокатської канцелярії, серед яких не тільки фізичні особи, а й німецькі та іноземні підприємства, особливо цінують компетентне та індивідуальне обслуговування. Ми надаємо великого значення особистим, професійним і підприємницьким інтересам наших поручителів і прагнемо знаходити вірні рішення протягом розумних термінів. Доручення наших клієнтів виконуються шляхом ретельної юридичної роботи та комплексного підходу до справи з урахуванням тимчасових та економічних факторів.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх