«Альянс Новобуд» надав активістам дозвіл на будівництво

Конфлікт навколо будівництва комплексного проекту у складі скверу «Героїв Небесної Сотні» і житлового комплексу на перетині вул. Василя Симоненка та вул. Чорновола у Броварах, штучно ініційований певними депутатами міської ради, схоже, пішов на спад.

Факт законності робіт визнали і самі депутати, Альянс Новобуд» предоставил активистам разрешение на строительство.

Приводом для акції протесту стала недостовірна інформація, поширена депутатом Андрієм Сауком, про намір забудовника порушити поверховість будівництва і вирубати всі зелені насадження вздовж вулиці Симоненка.

Представникам «Альянс Новобуд» Сергію Караванському і генпідрядника «Алекса Груп» Юрію Мавродиеву вдалося збити розжарення пристрастей. Вони надали протестувальникам всі дозвільні документи на будівництво, схвалені адміністрацією міста Бровари та місцевою радою.

Факт законності будівництва були змушені підтвердити і присутні на місці подій депутати. «За законом вони мають право захистити свою територію. І документи у них законні«, — сказав депутат Леонід Черепейник.

Представники забудовника та генпідрядника пояснили активістам і місцевим жителям, що зносити всі зелені насадження не збираються. У першій черзі будівництва планується пересадити або видалити 32 дерева в зоні будівництва, у другій черзі ще 30 дерев, в наступнихдодатково 65 дерев.

Всі вони проінспектовані уповноваженими міськими інстанціями, які надали «Альянс Новобуду» законний дозвіл на їх видалення. Однак «Альянс Новобуд» прийняв рішення про збереження значної частини дерев. Зелені насадження пересадять в інших місцях. Крім того, забудовник має намір додатково висадити 158 дерев і 195 кущів, в результаті чого кількість зелених насаджень зросте вдвічі.

Разом із будівництвом житлового комплексу та благоустроєм частини вулиці Симоненка «Альянс Новобуд» реалізує інвестиційний проект по створенню унікального скверу імені Героїв Небесної Сотні, який розміститься на території площею 1,6 га

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх