Баннер харьков

Банер представляє-інформаційно-рекламний носій, який виготовляється на»банерній тканині». Kexibq баннер харьков/

Литий банер-прогумований брезентовий матеріал для багаторазового застосування. Це найпопулярніший вид реклами в Києві. Ширина друку в нашій компанії можлива до 5 м цільним зображенням. Існує різна щільність, як для інтер’єрного використання, так і для зовнішнього від 360 до 510 гр/м2. Якість друку на банері — від 360 до 1440 dpi.

Ламінований банер-в порівнянні з литим, його відрізняє щільність (від 360 до 440 Макс.) і глянцева поверхня. Найчастіше ламінований банер використовують для короткострокових рекламних компаній, т,к.термін експлуатації його на порядок нижче ніж у литого.

Банерна сітка — дуже затребуваний вид банерного матеріалу. Головна відмінність від литого — це перфорована поверхня (в дірочку) для зниження вітрових навантажень. Щільність банерної сітки 360 грн/м2 а якість друку 480dpi. Найчастіше банерну сітку використовують на високих будівлях, де сюжет видно здалеку і вітрові навантаження значно зменшують парусність конструкції.

Двосторонній банер (Blockout) — Вид банера з можливістю друку на обох сторонах. Дуже часто використовується в конструкціях «скролл» над дорогою де работаеют 2 рекламних площі в обидві сторони руху машин. Двосторонній друк доступний, а максимальній якості-1440dpi.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх