Аренда авто на Самуи

Взяти в оренду байк, скутер або машину в Таїланді справа звичайно гарне, та й задоволення досить таки недороге.

Вартість оренди близько 200 бат за 100 кубовий мотоцикл і близько 500-1500 бат за машину в день і якщо берете на тривалий час, то можна домовитися про знижки та вирішує багато проблем з пересуванням. аренда авто на самуи. Але задайте спочатку собі питання чи є в цьому така необхідність.

З одного боку ви вирішуєте проблему з транспортом, з іншого боку наживає головний біль — не знаєте куди їхати, немає звичайно знаєте, але не знаєте де це перебувати, рух в Таїланді правосторонній і можуть виникнути різні негаразди.

Парковка машини в Таїланді — на вулиці не кинеш, поліція швидко заблокує і потім можна втратити купу часу на розрулювання цієї ситуації. Доведеться ставити на платну автостоянку. З Мотобайк простіше — можна кинути на вулиці попередньо навісивши різних блокаторів, але якщо припаркувалися в неправильному місці, то поліція може повість свій блокіратор.

Ну, а якщо сповнені рішучості орендувати автомашину, байк тощо.
Не скупіться, жадібність породжує бідність. Візьміть страховку першого класу на час оренди. Дізнайтеся у власників прокату скільки газоліну (бензину) в баку має бути коли будете повертати авто назад і скільки газоліну (бензину) на даний момент. Поцікавтеся чи є різні блокатори, як працюють і як ставляться. Не соромтеся, цікавтеся усіма дрібницями.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх