Автомобілі напрокат в Молдові

«Goodauto» надає сервіс аренда авто в Молдові. Процес замовлення авто і онлайн підтримка здійснюється російською мовою. Щотижня сотні туристів використовують можливість орендувати авто через наш сервіс. На ваші дати в Молдові ми підберемо і гарантуємо найнижчі ціни на оренду автомашин. Бронювання без націнок — тільки вартість оренди!

Мальовнича і чарівна країна, відпочинок в якій принесе масу позитивних вражень. Молдова може запропонувати своїм гостям захоплюючі екскурсії по історичних місцях, в країні відкрито кілька заповідників, є тихі села і сучасні мегаполіси, ресторани і казино яких ваблять неоновими вивісками.

В першу чергу увагу заслуговує найдавніше місто держави Старий Орхей. Місто розташувався в невеликому ущелині, перші поселення з’явилися ще в доісторичну епоху, про що свідчать наскальні малюнки і написи в печерах. Сучасну назву місто отримало на честь фортеці Охрей, яка була зведена в 15 столітті на найвищому пагорбі. Місто являє собою справжній музейний комплекс, кожна споруда якого була свідком важливих історичних подій. Обов’язково варто відвідати монастир «Успіння Божої Матері», який був відкритий в 12 столітті і вважається найяскравішим пам’ятником середньовіччя.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх