Callys

Стовідсоткова гіалуронова кислота, в складі якої скомбіновані дві форми: з низькою молекулярною масою — зволожує внутрішні шари епідермісу, стимулює фібробласти, збільшує синтез колагену і з високою молекулярною масою — зволожує поверхневий роговий шар. Вода лаванди і ромашки заспокоює і зміцнює шкіру. Зелений аніс звужує пори і сприяє поліпшенню мікроциркуляції. Алантоїн захищає клітини.

Вона природним чином міститься в епідермісі, але з плином часу і впливу навколишнього середовища її кількість зменшується.
Наша мета полягає в тому, щоб безін’єкційна доставити в глибокі шари епідермісу чисту високотехнологічну, збагачену активними рослинними речовинами гіалуронову кислоту. Тим самим — гарантувати помітний процес уповільнення старіння. Одна за найкращих сыворотка для лица Callys.

Застосування:

На чисту шкіру обличчя і шиї нанесіть необхідну кількість сироватки (1 натискання) легкими круговими масажними рухами до повного вбирання. Після цього можете нанести свій улюблений денний / нічний крем. Використовуйте один раз на день вранці або ввечері протягом одного місяця. Сироватка Hyaluron може бути використана в якості доповнення до сироваткам Clycolagen і Phytocell.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх