Cнять квартиру в Cочи

Сьогодні Сочі приваблює мандрівників не тільки всілякими видами відпочинку і лікування, але і подієвим туризмом.

Не так багато в Росії міст, де проводилося б така ж кількість заходів. Всього на 2015 рік заплановано 180 різних подій, в тому числі «Льодове шоу» Іллі Авербуха, фестиваль Юрія Башмета, КВК, КіВіН, виступи Comedy Club.

Так, в лютому і березні на території олімпійської столиці відбулися чемпіонати світу з санного спорту, бобслею, шахів серед жінок. У квітні заплановано змагання кращих керлінгістів світу. У травні відбудуться авіашоу. Також у місцевої влади великі плани на літо і осінь, не кажучи вже про «Формулу-1».

Всі ці події, як зазначив в ході презентації міста-курорту в рамках МITT-2015 мер Сочі Анатолій Пахомов, стають відмінною рекламою курорту. Правда, скаржитися на увагу туристів у Сочі підстав немає снять квартиру +в сочи: тільки «офіційний» готельний ресурс на найближчий літній сезон розпроданий практично на 70%. У Сочі гостей приймають 42 отелямеждународних брендів загальною місткістю 24 тис. Місць. Плюс до цього ще 120 тис. Номерів в організованому секторі засобів розміщення по всьому місту, і це без урахування гостьових будиночків.

У зимовий сезон багато літні готелі, розташовані на узбережжі в Сочі, були завантажені більш ніж на 60%. Причина полягає в тому, що туристи вибирали їх через низьку вартості проживання, а кататися на лижах відправлялися в Червону Поляну. Такі пакети з організованим трансфером їм пропонували самі готелі. Нинішнього літа ситуація, швидше за все, складеться прямо протилежна: за словами Анатолія Пахомова, більшість гірськолижних готелів вже запросили у адміністрації міста дозвіл виділити їм пляжні території. Попит на такий відпочинок є: проживання влітку в готелях Червоної Поляни має свої плюси. Це, перш за все, низькі «позасезонні» ціни, відсутність спеки і чудовий гірське повітря.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх