Дитячі стрижки

Проблема модних стрижок не турбує тільки наймолодших батьків, в ранньому віці особливого догляду за дитячими волоссям не потрібно. А ось, коли діти підростають, доводиться замислюватися про зачіску, яка буде виглядати красиво і не зажадає за собою особливого догляду. Причому, такі проблеми знайомі не тільки батькам дівчаток, адже хлопчики теж хочуть хизуватися модними стрижками. Які буде простіше робити з wahl legend купить.

Підбирати форму зачіски для хлопчика коштує особливо уважно, щоб вона була зручною і тримала форму, так як ходити з нею доведеться постійно. При цьому потрібно враховувати якість волосся і форму будови черепа. Якщо дитина весь час поправляє волосся, можливо, вони йому заважають або зачіска просто не подобається. У цьому випадку варто підібрати щось інше.
Найпопулярнішими зачісками для хлопчиків є «Бобрик», «Цезар», гострі пасма і подовжена стрижка на основі каре.

«Бобрик» або «їжачок» вже довгий час залишається дуже популярною стрижкою для хлопчиків. Пояснюється це просто — стрижка дуже практична, її не треба укладати, а догляд потрібен мінімальний. «Бобрик» відмінно підійде для маленьких непосид, він прекрасно виглядає в будь-який час року, але особливо актуальним стає в літню спеку. Така підстригання може без праці підтримуватися в домашніх умовах, досить обзавестися машинкою для волосся, а їх довжину можна буде варіювати за допомогою насадки.

«Цезар» — зачіска з таким величним назвою давно відома, як проста стрижка з короткою прямою чубчиком і волоссям довжиною 2-5 см. Таку зачіску носив ще Юлій Цезар, а сьогодні мода на цю зачіску знову повертається. «Цезар» передбачає зачесиванія волосся вперед, але за допомогою гелю можна спорудити «їжачок» або симпатичний ірокез.

Гострі пасма — зачіска буде мати гарний вигляд на будь-якому волоссі, крім кучерявого. Стрижка дуже популярна у маленьких модників, адже її можна укладати як завгодно. З такою зачіскою дуже здорово навести колоритний безлад на голові, виставити ірокез або придумати щось ще цікаве.

Подовжена стрижка, створена на основі каре. В цьому випадку пасма доходять до лінії шиї, а зріджені чубчик доходить до брів. Така зачіска відмінно підійде більшості хлопчаків, вона буде добре виглядати на прямому волоссі, але якщо підстригати шевелюру глибокими шарами, то вона підійде і хлопчикам з кучерявим волоссям.

Ці стрижки є базовими, на їх основі можна придумати масу зачісок, які будуть добре виглядати без особливого за ними догляду.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх