ЕКО метод – екстракорпоральне запліднення

Що потрібно знати про метод ЕКЗ ? Серед усіх способів штучного запліднення, ЕКО http://ivfclinic.com.ua/iskusstvennoe-oplodotvorenie-v-ukraine-stoimost вважається самим дорогим і часто парі потрібно час, щоб зібрати всю суму. Однак завдяки йому можна впоратися навіть з дуже важкими формами безпліддя. Для початку важливо пройти повне обстеження, тому потрібно пройти процес стимулювання яєчників і одержання сперми. Вагітність після екз настає в середньому в 30-ти випадках із ста.

Метод ІКСІ, «введення сперматозоїда в цитоплазму ооцита»

Вважається самим новим методом лікування безпліддя. Для здійснення процедури важливо, щоб у спермі було не менше 20 млн. сперматозоїдів, нормальної будови і рухомих. Бувають випадки, коли сперма не відповідає таким показникам, тому зачаття природним способом – важко.

Якщо відхилення від норми помірні, то найімовірніше репродуктологи порекомендують метод ЕКЗ, але в разі явних відхилень, коли порушений якісно/кількісний склад, застосовують метод ІКСІ. Підготовчий етап перед ІКСІ схожий як у методу ЕКЗ. Процедуру потрібно проводити тоді ж, коли і була отримана яйцеклітина. Сперматозоїди виходять хірургічним методом або з еякуляту і вводиться в оболонку яйцеклітини жінки.

Сучасні способи штучного запліднення – це можливість народити довгоочікуваного дитини

Штучне зачаття – це важливе питання в житті кожної сім’ї, і до цього дуже важливо підготуватися, зважити всі «за» і «проти» і також підготуватися матеріально. На сьогоднішній день вище перераховані методи є можливістю у багатьох випадках перемогти безпліддя.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх