Екоклуб «Savage» в Кизомисе

Екоклуб «Savage» — це дивовижне місце, унікальність якого полягає в його вдалому географічному розташуванні на Дніпрі, в екологічно чистій зоні.

Ми вирішили, що основною нашою метою буде створити сад з ландшафтним дизайном. Адже садівництво – це хобі для багатьох людей, яке має крім практичного значення ще і величезний естетичний та творчий зміст.

Пониззя Дніпра дозволяє відтворити найсміливіші ідеї завдяки клімату і гарного водного забезпечення. І гарний доказ тому — наш екоклуб «Savage» http://www.savage.in.ua/. Ландшафтний дизайн — це свого роду спосіб створення гармонії, яка допомагає знайти гармонію в собі. Декоративні, плодово-ягідні дерева та чагарники, висаджені у численних дерев’яних альтанок, доглянуті газони, живоплоти і квіткові килими,простилающиеся не тільки на землі, але і на поверхні води, в комплексі утворюють гарний сад.

Сад – це найкраще місце для здорового відпочинку. Спокійна обстановка, свіже повітря чудово відновлюють сили людини. Побувавши в экоклубе «Savage» один раз, Вам захочеться повертатись сюди знову і знову! Ми гарантуємо що усі хто приїде до цього найгарнішого місця, залашиться з самими найкращими емоціями!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх