ERP-система

Багато компаній у міру зростання бізнесу приходять до розуміння, що їм потрібна якась ERP-система. Якщо в малому бізнесі вдається обійтися без цього інструменту, то середній бізнес з кожним днем активніше користується подібними засобами. Але щоб вибрати ERP-систему, і навіть для того, щоб розуміти, чи в бізнесі цей продукт і які переваги принесе його використання, важливо правильно розуміти, що це таке. Детальніше на erp-sistemi.biz.ua.

У своїх статтях я часто займаюся описом різних понять. Як відомо, щоб продати будь-яку послугу, покупець повинен розуміти, що це таке і чому йому ця послуга необхідна. При цьому дуже важливо домовитися про терміни, тільки в цьому випадку результат буде відповідати очікуванням клієнта. При цьому термін ERP є одним з найскладніших і спірних. ERP-це, перш за все, інформаційна система, яка дозволяє зберігати і обробляти більшість критично важливих для роботи компанії даних.

Що таке критично важливі дані? І чому я кажу «більшість»? Справа в тому, що деякі ERP-системи мають модуль «Виробництво», при цьому він є окремим програмним продуктом, який не підключений за замовчуванням до інших систем і блоків. Інші намагаються поєднувати в собі всі можливі процеси, необхідні для роботи компанії. Чи можна вважати різні види ERP корисними? Природно, нижче я зупинюся на цьому питанні докладніше. А зараз повернемося до термінів.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх