Фаниган

Инструкция фаниган-комбінований препарат, який надає виражену протизапальну, аналгетичну і антипіретичну дію. Фармакологічна активність препарату обумовлена властивостями диклофенаку і парацетамолу, які входять до складу препарату. Диклофенак натрію має виражену протизапальну та аналгетичну, а також помірну жарознижувальну дію. Парацетамол має виражений аналгетичний, незначний антипіретичний і протизапальний ефект. Механізм дії пов’язаний з інгібуванням синтезу простагландинів.

Фармакокінетика.

Диклофенак.

Натрію диклофенак швидко всмоктується в кров-максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години. Зв’язування з білками плазми крові-більше 99%. Добре проникає в тканини і синовіальну рідину, де його концентрація зростає повільно, через 4 години досягає більш високих значень, ніж в плазмі крові. Їжа може сповільнювати швидкість всмоктування, не впливаючи на повноту всмоктування. Біодоступність-близько 5%.

Період напіввиведення з плазми становить 1-2 години, з синовіальної рідини — 3-6 годин. Близько 35% виводиться у вигляді метаболітів з калом близько 65% — метаболізується в печінці і виводиться нирками у вигляді неактивних похідних, близько 1% — в незміненому вигляді.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх