Гейнери

Гейнери відносяться до класу спортивного харчування, які містять в собі білки і вуглеводи, а також додаткові компоненти: вітаміни, мікроелементи та інші добавки. Купити гейнер https://protein-max.com.ua/katalog/details/401/methyldrene-25-cloma-pharma-100cap.html варто, перш за все, тим, хто прагне якомога швидше наростити масу тіла. Зворотною стороною медалі є підвищена калорійність цих продуктів, тому їх рекомендують людям з худорлявим статурою (екоморфам).

Раніше гейнери виготовлялися переважно з використанням жирів і складних вуглеводів (цукрів), що дозволяло досягти неймовірної калорійності. Навіть одна порція могла містити близько 3000 ккал. Зараз виробники спортивного харчування виготовляють гейнери для набору маси, проте міститься в продукті протеїн є набагато більш біологічно цінних порівняно з колишніми аналогами.

Кому слід приймати гейнер:

Як вже було зазначено, продукт рекомендується до вживання людям з худорлявим статурою. Він так само добре підійде і спортсменам, які під час тренувань випробовують аеробні навантаження. До таких можна віднести легкоатлетів, футболістів, баскетболістів, бігунів на короткі дистанції. За рахунок своєї поживності гейнер буде служити спортсменам хорошим джерелом енергії. Завдяки цьому він зможе підтримувати вагу на певному рівні.

При тренуваннях в тренажерному залі рекомендується вживати Гейнер після закінчення виконання вправ. Своєчасний прийом допоможе блокувати катаболические процеси, відновити м’язи і поповнити організм запасами енергії. Корисний гейнер і до тренування як енергетичний субстрат. Тим, хто абсолютно не схильний до повноти, можна вживати суміш кілька разів на добу. Це особливо актуально для тих людей, які з великими труднощами набирають м’язову масу (їм потрібно харчуватися якомога частіше). Для спортсменів, більш схильних до повноти, рекомендується прийом гейнера один раз в день після тренування. В іншому ж слід віддавати перевагу протеїну.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх