Гелікоптери

Гелікоптери по своїй суті є машинами дуже специфічними. Звичайно ж, всі ми знаємо, що найчастіше вони використовуються у військовій сфері. Є цікава класифікація, яка представляє нашій увазі кращі вертольоти світу. Це не тільки надпотужні небесні птахи, але і ультрасучасні інноваційні розробки, які торкнулися даного роду індустрії. Найпотужнішим багато називають МІ-26. Цю машину випускають у політ, коли потрібно гасити пожежі, рятувати людей у важкодоступних місцях, перевозити вантажі на підвісках і т. д. 295 км/год – його швидкість. Він може вмістити в собі 80 десантників при екіпажі в 5 чоловік. Також кращі вертольоти світу – це, звичайно ж, «КА-50 Чорна Акула», який прийнято вважати найбільш маневреним. Ця гарна і потужна машина спокійно і легко входить в «мертву петлю», вільно здійснює маневр «воронка». Швидкість – 390 км/год. А ось найшвидший вертоліт – це «Lockheed AH-56 Cheyenne». Він здатний розвивати швидкість 410 км/год. Екіпаж – 2 людини. Стоїть в цьому списку також вказати RAH-66 Comanche, який називають вертольотом-невидимкою. Цікаво, що одна така машина сягала за своєю вартістю майже 3 мільярди доларів. Вертольоти — повітряні літальні апарати, які ще називають геликоптерами. Для польоту їм потрібні гвинти і кілька двигунів. Саме від цих умов залежить класифікація даних літальних машин і їх пряме призначення. Вертолеты военные ви також можете переглянути на сайті https://vilingstore.net/Vertolety-r235.
Специфічними комплектуючими вертольотів можна назвати гвинти, трансмісію, фюзеляж, злітно-посадочні пристрої, крила, «пір’я», основну силову установку. Каталог можете пореглянути на сайті https://vilingstore.net/.
Вертольоти мають ряд властивих тільки їм переваг і недоліків. Вони більш маневрені порівняно з літаками, можуть злітати вертикально з абсолютно будь майданчика і сідати на маленькі площі посадкової смуги. Вертольоти також мають можливість переносити вантажі, які кріпляться до зовнішніх балок, що сприяє їх широкому використанню в будівництві та переміщення об’єктів у важкодоступні місцевості. Недоліком можна назвати тільки більш високий витрата пального і невеликий швидкісний режим.
Вертольоти — досить безпечний вид повітряних суден, що використовується у військових цілях, туризм, пасажироперевезеннях, для транспортування вантажів і техніки.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх