Як вибрати навіс з полікарбонату для машини

Перше, з чим варто визначитися – це розміри. Виробляємо навіси будь-яких розмірів по довжині, ширині і висоті, враховуючи всі інженерні тонкощі для певної площі навісу, а також снеговетровые норми, властиві для Москви і Московської області.
Буде навіс захистом від негоди або ще буде елементом кованого декору. Виготовляємо навіси з металопрофілю стандартних розмірів. Також можете замовити у нас кований навіс з полікарбонату на дачу будь-якої складності. Багато інформації на сайті navesy-iz-polikarbonata.com.
Якої форми дах навісу ви хочете. Найпопулярнішими типами ферм навісів з полікарбонату є арочні, односхилі і подвійні. Детальніше можете прочитати в статті – вибір типу ферм для навісу з полікарбонату.
Вибрати тип полікарбонату для навісу. Ми можемо вам запропонувати полікарбонат стандартного і високого рівня якості. Окремо про види полікарбонату можете прочитати в статті присвяченій вибору полікарбонату для навісу.
Вирішити буде навіс для авто на болтах або закріплений шляхом зварювання. Окремо про вибір кріплення навісу можете прочитати в статті кріплення на болтах або зварювання.
Визначитися з типом фундаменту навісу для автомобіля. Можливі 3 варіанти фундаменту – бетонування, бутование або палі.
Зв’язатися з нашими майстрами, задати питання, які залишилися, і сказати про вибір нюансів будівництва навісу з полікарбонату для підготовки його 3D моделі, договору і запуску виготовлення навісу на виробництві.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх