Японська компанія DAIWA

Японська компанія DAIWA уже протягом багатьох років активно займається виготовленням спеціальних фідерних вудилищ високої якості. Представлені моделі відрізняються унікальним набором незаперечних переваг, серед яких важливо відзначити максимальну міцність і надійність бланка, що особливо важливо при лові фідера. Удилища Daiwa для рыбалки по ссылке https://zabros.com.ua/.

Розробники комплектують власні моделі відразу декількома вершинками, виконані з відповідного графітного матеріалу і, безпосередньо, самого скловолокна. Таким чином, вудилище виходить не тільки міцним і гнучким, а й також має відносно невелику вагу, завдяки чому рибалка не буде відчувати неприємний дискомфорт в процесі «полювання» за бажаним трофеєм.

Пропускні кільця на фідерних вудилищах DAIWA доповнені спеціальними вставками SiC. Такі вставки мають тривалий термін служби і абсолютно не обтяжують сам бланк, дозволяючи поліпшити балансування всього виробу в цілому. Як правило, дані кільця можна побачити виключно на дорогих моделях, однак компанія DAIWA укомплектувала подібними деталями та бюджетну категорію фідерних виробів. Ще одним унікальним доповненням вважається досконалий дизайн, який характеризується максимальною стриманістю і сучасним стилем.

Унікальна новинка — лінійка фідерних вудилищ DAIWA Black Widow Feeder

Представлена серія входить до групи бюджетних фідерних снастей, які мають відмінні технічні характеристики і вигідну вартість. Саме таке вдале поєднання і дозволяє DAIWA Black Widow Feeder зайняти лідируючі позиції на сучасному ринку рибальських товарів.

Розробники активно попрацювали над тим, щоб створити ідеально тонкий бланк, завдяки застосуванню спеціального вуглецевого волокна. В результаті, фідерне виріб має невелику вагу і чудові властивості балансування. Таким чином, рибалки зможуть здійснювати далекі кидки приманки, при цьому, абсолютно не витрачаючи свої сили. Незважаючи на невелику вагу всього вудилища, з його допомогою можна розраховувати на піймання великого екземпляра, причому незалежно від деяких особливостей водойми, в якому планується «полювання» на трофей.

Наявність дійсно високоякісної комплектації підтверджується відповідними новими кільцями OxideTitanium, а також водостійкою руків’ям, виконаної з гладкою пробки. Крім того, компанія DAIWA пропонує також в наборі дві спеціальні вершинки змінного типу.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх