Юбилейные монеты

Напевно, багато хто з Вас задавалися питанням як, кому і найголовніше де продати монети, наявні у Вас в наявності. У цій статті я дам Вам кілька порад (з особистого досвіду), як правильно це зробити. Прислухаєтеся чи ні до даного раді — це вибір кожного з Вас.

Тож почнемо.
Спочатку потрібно дізнатися, яка її реальна ціна. Може бути, у продажу і сенсу немає. Не тіште себе думками про те, що якщо монета коштує 50 рублів, то Ви її продасте за 500. юбилейные монеты. Цього немає і не буде (ну якщо тільки в далекому майбутньому, коли вона стане старовинної). Будьте готові до того, що цю грошики візьмуть в кращому випадку по каталожної ціни. Звичайно, можна віддати і вище її реальної вартості, але тоді вона повинна бути в дуже доброму стані.
Необхідно правильно визначити стан. Природно, чим грошик краще, тим вигідніше продаж монет і ціни на неї вище. Звичайні, не цінні монети в поганій якості продавати немає сенсу. Але якщо Вам попалася рідкісна монета, то навіть в погану збереженість вона все одно буде непогано коштувати.

Ідіть з покупцем на компроміс. Ви можете подумати, що монета моя і за скільки я хочу, за стільки і продам. Це в корені невірна міркування. У будь-якого примірника є його реальна вартість (якщо звичайно у Вас в руках не раритет). Якщо Ви не захочете віддати свої монети по домовленості, то покупець просто може купити таку ж в іншому місці.

Ну і тепер поговоримо про те, де і як можна продати монети. Є безліч ресурсів, на яких здійснюється скупка. Скуповують в основному з метою перепродажу і за ціною трохи нижче реальної вартості. Однак є гарантія, що Ви цю монету зможете швидко продати.

На мій погляд, найкращим компромісом є інтернет аукціони, найвідомішим з яких є молоток. Поясню чому. Монети продати там може тільки верифікований користувач. Під час реєстрації потрібно буде вказати своє місце проживання, за яким згодом прийде лист з кодом перевірки, який потрібно буде ввести для підтвердження верифікації. Цим дотримана захист від обману.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх