Канадський стартап представив потужний позашляховий електроскутер

Стартап Alpine Riding представив, як вони заявляють, найбільш просунутий електроскутер який коли-небудь існував. A-Ride відрізняється незвичайним дизайном та універсальністю, що дозволяє використовувати його в різних умовах – від спокійних міських прогулянок, до екстремальних заїздів бездоріжжям в негоду.

Особливості позашляхового електроскутера

A-Ride позбавлений будь-якого сидіння і передбачає лише стояче положення під час руху. Користувач стоїть на спеціальній платформі, а завдяки унікальній конструкції та низькому центру ваги досягається висока стійкість, що дозволяє робити навіть різкі повороти без втрати рівноваги.
В скутері використовується електромотор потужністю 1000 Ватт. За словами творців, він настільки потужний, що їм довелося обмежити максимальну швидкість на рівні 32 км/год, щоб відповідати американським стандартам безпеки. Однак в інших регіонах, де немає таких суворих обмежень, можна розблокувати до 56 км/год. Заявлена ​​можливість без проблем заїжджати на гірки з кутом нахилу в 30 градусів.
Замовити електроскутер A-Ride можна на Indiegogo за приблизно 2595 американських доларів. Поставки очікуються у вересні цього року.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх