Кілька фактів про джинси Levis

Під час другої світової війни з джинсів пропали заклепки і шви на задніх кишенях. У розпал війни американські виробники були змушені скоротити витрати матеріалів для використання їх у війні з німцями і японцями, так що заклепки довелося прибрати, а вишиту арку замінила намальована фарбою вручну. Подібні моделі можна купити і зараз задорого в лінійці levis Украина Vintage під назвою «1944».

Levis 501 взяли свій сучасний вигляд аж у 1947 р. найкраща в світі модель зазнала безліч змін і ревізій, перш ніж прийняла знайомий всім чоловікам вигляд. Модель 47 року звузили до крою regular (тим не менш, зберігши назву Original Fit), а також значно знизили посадку. 21. Левайс не продавалися на східному узбережжі до 1950 р. Тільки уявіть, протягом майже 80 років успішної роботи компанії її продукція не була доступна для жителів Нью-Йорка, Флориди і багатьох інших штатів узбережжя. Незабаром після початку продажів на сході Levi Strauss представив перші 501 на блискавці, оскільки ширинка на гудзиках була надто незвичайним рішенням для жителів сходу країни. Так, у 1954 році народився прототип 505 моделі – levi’s 501Z (Z – zip fly, то є блискавка).
Від шкіряного патча бренд відмовився також в 50х роках. Всупереч думці багатьох покупців, патч на джинсах Левіс робиться з композитного матеріалу, від шкіри було вирішено відмовитися ще в п’ятдесяті, коли компанія зіткнулася з додатковими витратами на транспортування товарів до східного узбережжя. На даний момент шкіряний патч зберігся тільки на вантажних моделях.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх