Клише для тиснения

Кліше ще часто називають: штамп, відбиток, клеймо – це форма для відтворення тексту, а так само картинок на предметах з багатьох матеріалів. Ми розповімо про стоимость клише для тиснения. Кліше використовується найчастіше для відбитка на шкірі, дереві і менше на інших матеріалах.
Кліше знайшли застосування в багатьох сферах діяльності: в тисненні фольгою на шкірі і папері, для відбитка на блокнотах, візитках, на вітальних листівках. Майстри ставлять штампи на ЕКО і натуральній шкірі. У харчових професіях використовують для нанесення друку на стейки, використовують кліше для нанесення ідентифікаційного зображення на м’ясо, шоколад і фрукти.
Сучасні кліше виготовляють з латуні, дюралі або магнію. Матеріал, з якого виготовляється кліше — дуже важливий фактор, від якого залежить кількість відбитків, тобто як довго воно прослужить. Найпоширеніший вид кліше — з латуні.
Кліше з латуні, в порівнянні з кліше з інших матеріалів, більш довговічне, витримує до 300 тис. відбитків. Зараз дуже популярно мати своє кліше для брендування продукту, це надає якусь індивідуальність, впізнаваність і солідність.
Готові замовити кліше? Відмінно!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх