«Крона Парк»

На сьогоднішній день в Києві живе майже 3 мільйони людей — приблизно кожен п’ятнадцятий українець живе в столиці. Населення Києва вдвічі перевищує населення Харкова — другого міста країни за цим показником. При цьому кількість жителів столиці безперервно росте. Все це обумовлює дуже швидке зростання кількості новобудов в Києві і його передмістях. Новостройки в Броварах: ЖК «Крона Парк» и «Лесной квартал»: факты и отзывы на сайті http://www.pomichnyk.net/2018/01/krona-park-brovary.html.

Зокрема, популярністю користуються новобудови в Броварах, такі як «Крона Парк» і «Лісовий квартал» — нові житлові комплекси, побудовані компанією «Альянс Новобуд» в центрі Броварів, неподалік від великого лісового масиву.
Звичайно ж, це не єдині новобудови в Броварах, але «Крона Парк» зараз, мабуть, один з найбільш обговорюваних ЖК на форумі міста.

«Крона Парк» — це компактний житловий комплекс, до складу якого входять 2 будинки середньої поверховості (11-16 поверхів). Будинки відносяться до категорії бізнес-класу і являють собою досить незвичайний, як для сучасних житлових новобудов, архітектурний малюнок. З особливостями проекту можна ознайомитися на сайті ЖК http://kronapark.ua/.
Зведення новобудов, будь це Київ чи Бровари, «Крона Парк» або будь-який інший ЖК, не обходиться без відгуків сусідів і майбутніх інвесторів. Забудовник комплексу «Крона Парк» планує не тільки облагородити територію РК, а навіть облаштував поруч зі своїм дітищем великий сучасний парк з різними зонами відпочинку.
Для самих мешканців «Крона Парк» буде побудований багаторівневий критий паркінг, а у дворі сусіднього житлового комплексу «Лісовий квартал» знаходиться чудовий дитячий садок «Казка».

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх