Купюроприемник cashcode msm

Стоп фальшивка. Переобладнання платіжних терміналів.

Все більша увага власники платіжних терміналів приділяють якості обладнання в своїх терміналах. На ринку України існує велика різноманітність купюропріемной техніки. За часту в нашу країну потрапляють купюроприемники з-за кордону. Так як ринок України вкрай обмежений у коштах, більшість власників термінального бізнесу змушені купувати б.у. техніку, яка за часту застаріла, а значить менш пристосована до боротьби з фальшивими купюрами, і елементами, які цим користуються.

За даними Нацбанку на 2017 рік на ринку України здійснюють свою діяльність близько 75 тисяч терміналів прийому платежів. Більше половини знаходяться у власності банків, чверть у фірм надають послуги, і стільки ж у приватних підприємців. Згідно з офіційними даними, проблеми з розпізнаванням підроблених купюр, мають близько 2-3% терміналів.Купюроприемник cashcode msm. Купюроприемники производства канадской компании Cashcode по низкой цене. Неофіційно ці цифрах можуть бути набагато вище. Якщо банки захищені від фальшивок в більшій мірі, за умови добросовісної закупівлі обладнання у офіційних дилерів торгують відповідним обладнанням, то приватний підприємець маючи бажання заощадити на придбанні застарілого обладнання, має всі шанси зіткнутися в майбутньому з проблемою фальшивих банкнот. Останнім часом приватні підприємці переобладнують свої термінали нехай на б.у. техніку, але провідного світового лідера з виробництва купюроприймачів CashCode.

У лінійці купюроприймачів CashCode хочеться особливо відзначити найпоширеніші моделі MVU 1024 (34) і безсумнівно флагман компанії MSM 3024 зі Стекер на 1000 купюр, що робить інкасацію в рази швидше, зручніше і безпечніше. Хочеться нагадати всім власникам терміналів, і тим, хто хоче зайнятися вендінговим обладнанням, що скупий платить двічі. Краще один раз купити подорожче, і не псувати собі нерви, і фінансові звітності

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх