Мембранний розширювальний бак

Мембранний розширювальний бак https://sunbeam.dp.ua/g4248709-rasshiritelnye-baki/ використовують в закритих системах циркуляції рідин для компенсації теплового розширення, яке відбувається при зміні температури рідини. Обсяг розширювального бака може бути від 100 до 5000 л. Корпус мембранного розширювального бака розділений гнучкою мембраною на дві частини. У першій знаходиться рідина, а друга містить газ. В першу частину теплоносій потрапляє з системи обігріву, а друга порожнина заповнюється азотом або повітрям під високим тиском, який контролюється за допомогою ніпеля.

Мембранні баки широко застосовуються в автономних системах опалення; в системах централізованого опалення; в системах з тепловими насосами і сонячними колекторами.

Мембранні баки можуть використовуватися з будь-яким типом води, навіть з великим вмістом кальцію. Матеріал мембрани, виконаний з бутилу і натуральної гуми повністю придатний для використання питної води. У разі пошкодження мембрани, вона легко замінюється на нову. Мембранний бак виключає можливість забруднення питної води, а також втрати теплоносія при випаровуванні. Мембранні баки запобігають можливість гідравлічних ударів внаслідок постійного однакового тиску між водяний і газовою камерою, що так само оберігає систему від порушення герметичності.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх