Монеты ссср

Нумізматичних ШОУ-РУМ В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ
Захоплюєтеся нумізматикою? Хочете поповнити свою колекцію унікальними екземплярами? Тоді наш сайт напевно буде вам цікавий. У нас ви зможете придбати сучасні і старовинні монети різних країн світу. Регулярний випуск, пам’ятні, ювілейні та навіть пробні екземпляри — асортимент задовольнить запити навіть найвимогливіших нумізматів. Крім того, в каталозі на сайті представлений великий вибір товарів для догляду і зберігання грошей.

Детальніше про нас

Каталог нашго сайту розділений на кілька груп. Для пошуку потрібного примірника вам слід вибрати країну випуску, вказати інформацію, що цікавить дату. Після ви побачите список товарів в наявності, з зазначенням актуальною ціни, фото та описом. Серед найбільш відвідуваних монетних розділів каталогу варто відзначити:

Нумізматика Росії. монеты ссср представлені кількома групами — «Російська Імперія до 1700 року», «Російська Імперія». Популярні розділи з цінними екземплярами: «Ювілейні 10 рублів», «Цінними монетами сучасної Росії» серією «Міста Військової Слави»;
Тим, хто цікавиться нумізматикою Радянського Союзу і сучасної Росії можемо запропонувати біметал, Олімпіаду 1980, Сочі 2014 року, новинки 2017 року, 70 років перемоги у ВВВ.
Євросоюзу. В розділ включені розмінні і ювілейні монетні випуски держав Євросоюзу, а так само різні їх набори;
США — американські долари і центи в оригінальному оформленні;
Україна — великий вибір примірників від карбованців 1995 року по сучасних копійок і гривень — повноцінна монетна історія держави Україна.
Німеччина
— величезна кількість ювілейних і регулярних монетних видів НДР, ФРН, Третього Рейху і Веймарської Республіки.
Також в нашому каталозі ви зможете ознайомитися з нумізматикою Австралії і Океанії, Африки, Азії, Європи, Південної та Північної Америки. Особливо цікавими є екземпляри, викарбувані в середні століття. Такі рарітери сьогодні вважаються інвестиційними, вартість їх досягає декількох тисяч доларів, і навіть більше. Так само в «слідопитів» представлено широкий асортимент банкнот, виробів з фарфору і бронзи, супутні товари — лупи, ваги, засоби для догляду та чищення, альбоми та планшети у великій кількості.

Якщо ви перебуваєте в місті Росії Петербурзі, то пропонуємо відвідати наш торговий зал монет Росії на Заневський, всього в двох хвилинах ходьби від станції метро «Новочеркаська». В асортименті — книги і каталоги, капсули і холдери, нумізматика Казахстану, Польщі, Данії та Придністров’я, вітчизняні товари, сувеніри та жетони. Ми працюємо вже більше 4 років. Ми також в Петербурзі викупимо мoнeти, придбаємо у вас вашу монетну колекцію — по понеділках і четвергах у нас на Заневський працює оцінювач.

Всі посилки ми доставляємо з повною оціночною вартістю, тому ви можете бути спокійні за придбані у нас монети 10 рублів 2017 або монети 2 рубля. Також відправляємо монети післяплатою. Набори монет також будуть доставлені з гарантією. За будь-які втрачені посилки відшкодовані кошти. Купуєш в «слідопитів» — будь спокійний за свої монети!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх