Морилки для дерева

Морилка – це тонуючий склад, який наноситься на деревину в цілях зміни натурального кольору дерева і додання виробам більшої естетичності і привабливості. Слід відзначити, що мало хто знає про існування морилок різного кольору, завдяки яким меблі приймає відтінки зеленого, синього, і інших кольорів. Але зміна кольору – це не єдина функція подібного розчину, заради якої варто купити морилку для дерева в Москві. Ще однією перевагою тонуючого складу є наявність відмінних антисептичних властивостей, завдяки яким морилка здатна значно продовжити термін служби вироби з деревини.

Види морилки для дерева:

Морилка на спиртовій основі. Наноситься за допомогою ручного або пневматичного розпилювача. Переваги такого типу морилки полягають у прекрасних антисептичних властивостей, а також у зменшенні підняття волокон деревини.

Морилка на водній основі. Виготовляється як в рідкому вигляді, так і у вигляді порошку. Наноситься вручну. Головне достоїнство – наявність великої палітри тонів і відтінків.

Воскова морилка. Рівномірно наноситься на поверхню, оберігаючи матеріал від надмірної вологості.

Морилка на масляній основі. Швидко сохне, не піднімає волокна деревини, наноситься рівномірно і легко.

Акрилова морилка.Оберігає матеріал від надмірної вологості, володіє широкою палітрою відтінків, швидко сохне і не запалюється.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх