Морской контейнер

Морський контейнер в оренду: від вмістилища вантажів до використання в будівництві.

Що ж таке морской контейнер? Якщо максимально просто, то найчастіше це просто прямокутна коробка з міцними сталевими стінками, призначена для транспортування різного типу нестандартних вантажів. Завдяки відсутності спеціальної обробки, його вартість цілком доступна.

Розміри варіюються, даючи можливість вибрати будь-який відповідний починаючи від 3 футів і закінчуючи 45 футами. Два найбільш популярних варіанти-контейнер розміром в 20 футів і контейнер в 40 футів. Саме вони, як правило, виявляються оптимальними для втілення будь-яких побажань клієнта.

Стандартний морський контейнер-надійний спосіб доставити Ваш вантаж в цілості й схоронності не тільки морем (що мається на увазі назвою), але і залізницею. Захист йому забезпечать підвищена міцність стінок, найсучасніші технології і матеріали, а також надійні кріплення. Так, саме вантажоперевезення першими приходять на розум, коли мова заходить про морські контейнери. Однак це всього лише верхній, найбільш очевидний і» мається на увазі » пласт. На ділі ж унікальні властивості і міцність контейнерів (а також їх відносна дешевизна) знаходять застосування і в більш «цивільних» областях, і, треба сказати, досить успішно.

Варто тільки відволіктися від початкового призначення (вмістилища вантажів) і поглянути трохи під іншим кутом, як контейнер представляється по-справжньому ідеальною заготівлею під будівництво! Готовий сталевий каркас, який при мінімальних витратах перетворюється в що завгодно.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх