Новости

У Санкт-Петербурзі 28 грудня 2021 року пройшла неформальна зустріч глав країн учасниць Співдружності Незалежних Держав., в якій взяв участь президент Киргизстану Садир жапаров.
Ініціював захід президент Російської Федерації Володимир Путін привітав учасників, зазначивши, що минулі роки показали виправданість створення СНД, в рамках якої інтеграція між країнами поглиблюється за різними напрямками. За його словами, в нинішній час це дає країнам СНД переваги в подоланні складнощів, пов’язаних з пандемією коронавірусною інфекцією, навіть краще, ніж у багатьох інших країнах світу. У нас найкращі последние новости кыргызстана на сегодня.

Керівник Федеральної служби з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини — головний державний санітарний лікар Росії Анна Попова представила доповідь про біологічну безпеку на просторі СНД.

Лідери країн обмінялися думками щодо спільної діяльності з подолання хвороби, висловили свої думки і пропозиції.

У неформальному саміті взяли участь президент Киргизстану Садир жапаров, президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко, президент Азербайджану Ільхам Алієв, прем’єр-міністр Вірменії Нікола Пашинян, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, президент Російської Федерації Володимир Путін, президент Таджикистану Емомалі Рахмон, президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов і президент Узбекистану Шавкат Мірзієєв.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх