Одяг для риболовлі

Для комфортного захоплення улюбленим заняттям в будь-який період року дуже важливо придбати якісну і практичний одяг для полювання або риболовлі, адже від неї залежить не тільки сам результат, а й ваше здоров’я. Ви повинні відчувати себе зручно, бути сухим, в теплі або навпаки, в прохолоді. Щоб це було саме так, необхідний комплект одягу для риболовлі з трьох шарів — для осені, зими і весни. Влітку, в більшості випадків можна обійтися одним — першим. Одіг для риболовлі выбирайте на сайте Заброс https://zabros.com.ua.

Влагоотводящие — футболки, сорочки і термобілизна. Основне завдання цього шару — відведення вологи (поту) виступила на шкірі, щоб уникнути переохолодження, другорядне завдання — зберегти тепло тіла. Особливість термобілизни — швидке висихання.

Для максимальної ефективності термобілизна має щільно облягати тіло. Не потрібно бояться, що при цьому будуть сковуватися руху, оскільки термобілизна виготовляють з високо-еластичної тканини.

Зігріваючий — найчастіше це Флісові костюми, куртки, реглани та штани. Основне завдання цього шару — максимально зберегти тепло тіла, другорядна, але також дуже важлива — відведення вологи, яка проступила через термобілизна. Фліс, як і термобілизна, досить швидко сохне, але він не еластичний. Тому не повинен впритул прилягати до тіла, щоб не сковувати рухів і не задиратися, оголюючи ділянки тіла.

Вітро і волого-захист — цим шаром є демісезонні і зимові костюми, теплі жилети, плащі та накидки для риболовлі та полювання з мембранної тканини. Основні завдання, з якими повинен справлятися третій шар — це захист від вітру і опадів. Другорядні завдання — збереження тепла і відведення надлишків вологи.

Окремо варто обов’язково згадати про шкарпетки та рукавички, як невід’ємний і дуже корисний атрибут для занять улюбленим захопленням.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх