Одяг великих розмірів

Чому в магазинах так часто можна зустріти жінок з розгубленим виразом обличчя, особливо, коли вони виходять з примірочної і несуть назад оберемок одягу? Відповідь проста — не підійшов розмір. Навіть коли мова йде про просту майці або футболці, не так просто знайти модель, яка буде добре сидіти на грудей, не обтягувати живіт, чи не здавлювати плечі. І справа тут не в розмірах, а в тому, що виробники створюють незручний одяг, абсолютно не орієнтуючись на майбутніх покупців.

Одяг великих розмірів — це особлива товарна категорія. У продажу все частіше стало зустрічатися пропозицію футболки батал купити. Що це означає і чому такі моделі привертають покупців? Купити футболки батал на fiallochka.ua

Батал http://fiallochka.ua/catalog/futbolka-superbatal-339 — це просто одяг великих розмірів. У світі сучасної моди цей термін уже давно устоявся і продовжує зміцнювати позиції. Кожен другий дизайнер намагається випустити колекції одягу для пишної краси. Дивовижні дизайни, цікавий крій, стильний принти — такі колекції підкорюють серця дівчат і жінок усього світу. У такому одязі можна відчувати себе стильно і розкуто, підкреслюючи все те, чим щедро наділила природа.

Чи плануєте купити футболки батал? Запрошуємо в магазин «ФіАллочка». Ми підготували нову колекцію стильного жіночого моди розміру «плюс»

Інтернет-магазин «ФіАллочка» успішно працює на базі білгород-дністровської фабрики. Ми створюємо одяг для жінок, від 42 до 68 розміру. Над кожною колекцією працюють талановиті та креативні дизайнери. Ми, звичайно ж, стежимо за модними тенденціями, але завжди вносимо щось своє.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх