Опалення ангару

Складські приміщення і ангари в силу своєї специфіки вимагають організації особливої опалювальної системи, відмінною від побутових варіантів виконання. Підтримка певної плюсової температури в холодну пору року не тільки дозволяє зберегти комфортні умови праці робітників, якщо такі є, але і забезпечити збереження знаходиться всередині продукції. У нас найкращє опалення ангару.

Крім ефективності приладів обігріву промислових об’єктів, не останню роль при виборі системи опалення складських приміщень грає загальна вартість її експлуатації і витрати на закупівлщю палива, виходячи з обсягів повітря, які доведеться прогрівати.

Розрахунок вартості опалення ангара / складу
Забезпечити максимально ефективне опалення складських приміщень допоможе, в першу чергу, правильний розрахунок необхідної теплової потужності нагрівального обладнання.

Розрахунок теплової потужності за обсягом приміщення
Для приблизного розрахунку теплової потужності, необхідної для обігріву складського приміщення, можна скористатися способом, який зазвичай використовують менеджери компаній, що консультують клієнтів.
Застосовується наведена нижче формула:

Розрахунок теплової потужності від обсягу приміщення

V-внутрішній об’єм приміщення, представлений в кубічних метрах
W-загальна теплова потужність на приміщення, виражена в кіловатах (кВт). Вона однаково справедлива для всіх типів котлів.
Для визначення обсягу приміщення, необхідно скористатися іншою формулою:

визначення обсягу приміщення

V-власне, внутрішній об’єм
S-площа, виражена в квадратних метрах
h-висота стелі, виражена в метрах
Так, скориставшись формулами, можна визначити, що Складське приміщення з висотою стель в 5 м і площею, наприклад, 200 кв.м. для нормального опалення зажадає близько 40 кВт теплової енергії.

Для більш точного розрахунку опалення складу обов’язково враховується так званий коефіцієнт теплоізоляції приміщення або коефіцієнт теплового розсіювання (K), що дає поправку на утепленість:

1.3 — для обігріву складу, що має слабку теплоізоляцію, або ж при великій площі скління,
1 — для стандартної теплоізоляції,
0.8 — для опалення добре теплоізольованих складів з склінням малої площі.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх