Отопластика

Красива форма вух завжди була однією з» візитних карток » людини. Операція з усунення вроджених і набутих дефектів вушних раковин називається отопластика. Цей метод ефективно вирішує будь-які проблеми, що стосуються форми вушної раковини. Операція проводиться при капловухості, непропорційної (надто маленькою або великий) мочці вуха, а часом повним або частковим відсутністю вушної раковини.

Види отопластика
У пластичній хірургії вуха розрізняють два види отопластики: естетична і реконструктивна.

Естетична отопластика спрямована на виправлення вроджених естетичних недоліків вух. З її допомогою можна змінити форму вух, їх розташування і розмір.
Реконструктивна отопластика ставить собі за мету відновлення вушної раковини після травм, опіків або аномалій розвитку.
Отопластика (пластика вушних раковин) в клініці LaserOne фото №1особенности пластики вушних раковин
Естетична отопластика в основному спрямована на лікування капловухості (відстовбурчених вух). Ці втручання займають до 95% в структурі всіх операцій на вушних раковинах. У медичному центрі «LaserOne» корекція форми вух проводиться амбулаторно під місцевою анестезією.

Пластика вушних раковин дозволяє в ході єдиної операції видозмінити форму і положення хряща, за рахунок якого вухо має відстовбурчений вигляд. Реконструкція вушної раковини є більш складною процедурою, що проводиться поетапно і вимагає тривалого реабілітаційного періоду.

Як проводиться отопластика
Пластика вух, що виконується за сучасною технологією, дозволяє усунути капловухість амбулаторно-всього за 40-60 хвилин під місцевою анестезією. Щоб змінити форму хряща, хірург робить надріз на задній поверхні вушної раковини, січе частина хряща, закріплює реконструйований ділянку спеціальними внутрішніми швами і накладає на надріз косметичний шов. Вушна раковина буде зафіксована пов’язкою на кілька тижнів, і пацієнт відправляється додому. Шви знімають через 8-10 днів, після чого пов’язка надівається вже тільки на ніч, щоб не пошкодити вухо об подушку під час сну.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх