Перевозки

Поїздки в Бердянськ користуються великою популярністю серед жителів Дніпра. Піщані пляжі, тепле Азовське море, безліч кафе, розваг в Бердянську приваблює щорічно тисячі туристів не тільки з Дніпра. Одна з переваг відпочинку в Бердянську це можливість поєднувати і відпочинок і лікування в численних пансіонатах на узбережжі Азовського моря. Клімат в Бердянську відмінно підходить для маленьких дітей. У Бердянську кожен відпочиваючий знайде собі равлеченіе до душі: аквапарк» Мис Доброї Надії», дивовижний зоопарк або прогулянка на катері по акваторії Азовського моря в компанії сім’ї або друзів. У нас подробнее на сайті.

Поїздки в Бердянськ з Дніпра і назад здійснюються щодня з травня по вересень.

У компанії «Хотей Тревел» ви зможете купити квитки на поїздку в Бердянськ з Дніпра, Новомосковська. Весь транспорт регулярно проходить технічний огляд, тому в дорозі технічні проблеми зведені до мінімуму. У поїздці до Бердянська кожен пасажир застрахований. Салони наших мікроавтобусів обладнані для комфортної поїздки: багажники, полички для ручної поклажі, телевізор, кондиціонер.

Пасажирські перевезення Дніпро-Бердянськ
Пасажирські перевезення Дніпро-Бердянськ проводяться щодня в літній час строго за графіком. Напередодні поїздки диспетчер повідомляє точний час і місце збору. Починаємо збір з дальньої коси, середньої Коси, Слобідка, 3-й пляж, жд вокзал, автовокзал, АКЗ. Замовляючи Пасажирські перевезення в Бердянськ з Дніпра і назад, ви можете бути впевнені в професіоналізмі і пунктуальності наших водіїв. Пасажирські перевезення в Бердянськ з Дніпра на комфортабельних мікроавтобусах, автобусах.
Маршрутка Дніпро-Бердянськ-Дніпро
Поїздка на маршрутках в Бердянськ з компанією «Хотей Тревел» завжди комфортна і безпечна. Маршрутки Дніпро-Бердянськ заберуть Вас з району проживання і доставлять Вас до місця відпочинку. Для планування поїздки, ознайомтеся з маршрутом руху. Забронювати місце в маршрутці в Бердянськ ви можете за телефонами. Бронювання місць безкоштовно. Всього 4-5 годин і маршрутка Дніпро-Бердянськ з комфортом довезе Вас до місця відпочинку.

Квитки в Бердянськ з Дніпра
Транспорт забирає Вас з місця проживання і розвозить по базах відпочинку в Бердянську. Для бронювання квитків вкажіть такі дані:

Дата поїздки в Бердянськ / з Бердянська
Прізвище та ім’я
Кількість осіб
Кількість дітей до 10 років
Район з якого вас забирати
Місце висадки в Бердянську

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх