Підготовка до IELTS онлайн

Здати тест IELTS Academic необхідно всім, хто хоче бути зарахований на навчання до вищих навчальних закладів будь-якої з англо-саксонських країн, або будь-який Європейської країни, керівництво ВНЗ якої виявило бажання викладати деякі спеціальності англійською мовою на увазі його колосальної популярності. Результатами цього тесту як підтвердження рівня мови бездоганно довіряють професійні асоціації та ті роботодавці, робота на яких передбачає дуже високий рівень володіння англійською мовою у співробітників. IELTS General Training, як правило, здають кандидати, які бажають емігрувати в англо- говорить країну (Австралію, Канаду, Нову Зеландію, Великобританію), причому вимога по балу часто залежить від професії емігрує. На сайті http://skypeclass.org ви знайдете підготовка до IELTS онлайн.

Для сантехніка, електрика або штукатура, в Австралії, наприклад, попросять 6.0 по кожному з навичок IELTS — сприйняття на слух, читання, говоріння та письма. У той же час, для доктора, наприклад, або для будь-якої керуючої професії, необхідно продемонструвати сертифікат IELTS з рівнем не нижче 7.0, та ще й здавати потрібно академічну версію. Сертифікат IELTS General Training може стане в нагоді і в Києві, так як дуже часто роботодавці звертають увагу на ті резюме, в яких зазначено, що кандидат здав IELTS, і бали, які він отримав за кожним навику і в цілому.

Добре, що здати IELTS в місті Києві не складає труднощів, так як іспит проводиться два рази на місяць, і якщо Ви раптом виявилися незадоволені своїм результатом, перездавати можна в будь-який час і необмежену кількість разів.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх