Подкатниє домкрати

Подкатниє домкрати завоювали величезну популярність в автосервісах і шиномонтажах: з їх допомогою дуже зручно підняти і утримувати автомобіль на час заміни коліс або ремонту. «Бест Склад» пропонує вашій увазі величезний асортимент різноманітних подкатных домкратів. Стандартні моделі («побутові») призначені, в першу чергу, для приватного використання. Багато автомобілістів стикаються з необхідністю провести огляд або невеликий ремонт, замінити колесо, і в цих випадках гідравлічний підкатний домкрат – незамінна річ. Побутові домкрати недорогі, компактні і не розраховані на часту експлуатацію, хоча для свого класу і володіють хорошим запасом міцності. Вантажопідйомність побутових подкатных домкратів не перевищує 3 тонни, цього достатньо для підйому як легкових автомобілів, так і масивних позашляховиків. Ви можете купить домкрат в интернет магазине http://tehcentr.com.ua по дуже вигідним цінам!

Для невеликих автомайстерень, а також для побутового використання, якщо вам треба часто піднімати автомобіль, ми пропонуємо лінійку напівпрофесійних подкатных домкратів. Їх вантажопідйомність досягає вже 3,5 тонни, що дозволяє піднімати не тільки персональні автомобілі, але і, наприклад, «Газель».

Для великих автосервісів незамінним обладнанням стане підкатний домкрат професійного призначення. Вони мають більшу ресурсомісткість, відрізняються потужною, міцною конструкцією. Їх вантажопідйомність варіюється від 2 до 20 тонн, що дозволяє використовувати подкатниє професійні домкрати для підйому абсолютно будь автомобільної техніки.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх