Поліровка кузова

До сьогоднішнього дня йдуть суперечки про поліровку кузова (відразу після свіжої фарбування? навіщо? адже авто тільки що з фарбувального цеху?) після фарбування авто. Однак ми рекомендуємо хоча б знати, що така стадія робіт покладається. Вже будете ви доручати її виконання або відмовитеся від полірування — це питання ваших особистих очікувань щодо кінцевого якості фарбувальних робіт. За нашими підрахунками фінішна поліровка кузова ПОДВОЮЄ довговічність покриття (якщо зроблено професіоналом). Покраска авто киев, усі подробиці на сайті http://expert1.com.ua/.

Стільки теорії — пора приймати практичні дії. Перше, що необхідно вирішити пересічному автовласникові це якийсь вид фарбування автомобіля можливо виконати самостійно, своїми силами в «домашніх умовах». Т. н. дрібна або «косметична» фарбування авто цілком під силу людині з стажемза кермом, трохи розуміє в машинах». Що можна вам порадити для правильного вирішення?
Ось кілька міркувань: (поставтеся критично оскільки вони дуже загальні)
— якщо у вас «робочі» авто,
— фарбування планується не на видному місці,
— в кузові (в місці де планується пофарбувати автомобіль) немає деформації,
— іржа неглибока і не поширюється на кілька місць
то швидше за все це ознаки «дрібної» фарбування авто. Такі категорії фарбувальних робіт можна спробувати виконати самостійно (набори фарбувальних матеріалів для дрібного ремонту та фарбування авто пропонуються в надлишку майже в кожному автомагазині).

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх