ПОРТАТИВНИЙ РЕНТГЕН АПАРАТ

Даний портативний стоматологічний рентген X-Ray Unit це високочастотний апарат. Має компактні розміри, легка вага і практично не випромінює радіації. Портативний рентген апарат виробляє знімки відмінної якості, економить місце для зберігання, зручний для перевезення.

Якісної збірки протиударні протишокові системи герметично сконцентровані у вакуумній оболонці на центральній платі приладу.
Апарат зручний для стоматологічної діагностики і лікуванні зубів, встановлення дентальних імплантів.

З цим портативним стоматологічним рентген апаратом зручно працювати як стаціонарно в кріслі стоматологічного кабінету, так і на виїздах в умовах мобільного пересувної стоматології. Особливо актуальним це є у віддалених від великих міст регіонах. Якщо ви шукаєте де придбати портативный стоматологический рентген заходьте на наш сайт https://priden.kiev.ua.

Рентген апарат прекрасно працює з будь-яким типом дентальної плівки, з самопроявляється рентгенографічною плівкою а також з будь-яким дентальним візіографі (радіовізіографи).
Для вибору джерела, необхідно лише змінити автоматичні настройки, натиснувши всього лише одну кнопку. Решта рентген зробить сам.

Крім автоматично запрограмованих діапазонів часу експозиції, ви можете самостійно додавати або збавляти необхідне значення для отримання рентген знімка відмінної якості.

Для підготовки рентген апарату до роботи вам необхідно:
включити апарат
Вибрати метод прийому рентгенологічного випромінювання (Плівка / візіографі)
Вибрати діапазон випромінювання для дитячих або дорослих зубів
Вибрати діагностується зуб (автоматичні настройки часу експозиції запрограмовані для кожного зуба), при необхідності коректувати час.
Навести тубус під правильним кутом максимально притискаючись до діагностується зубу.
Натиснувши кнопку пуску, зробити знімок.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх