Робота в ОАЕ

ОАЕ oaework.com — федеративна держава на Близькому Сході з населенням 9,3 млн осіб. Приблизно 75% робочої сили в країні становлять трудові мігранти, які їдуть сюди з різних куточків світу.

Рівень зарплати іноземних фахівців залежить від кваліфікації і досвіду, знання мов, а часом навіть від громадянства трудового мігранта. Багато місцевих компанії дозволяють заробити більше, ніж найбільш розвинені країни Євросоюзу.

Перед тим як їхати на роботу в ОАЕ, необхідно добре вивчити місцеві традиції і культуру. Також варто розібратися з процесом трудової міграції в цю країну. ОАЕ — мусульманська держава, і це накладає відбиток на багато сфер життя.

За даними ООН, близько 85% місцевих жителів є вихідцями з інших країн. Особливо активно в Емірати їдуть іммігранти з Латинської Америки.

В ОАЕ дуже солідний рівень доходів, тому вартість життя тут теж велика. Продукти харчування та нерухомість коштують дуже дорого, особливо за українськими мірками.

Офіційною мовою є арабська, але англійська використовується досить часто, тим більше якщо говорити про працевлаштування в західних компаніях, які працюють в ОАЕ. Без знання арабської чи англійської можна розраховувати тільки на низькооплачувану роботу, що не вимагає кваліфікації. Наприклад, це може бути робота в готелях, головними гостями яких є російськомовні туристи.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх