Ручна ковка

Компания «Підкова» створена в 2004 році як майстерня художньої ковки. На той момент ми виготовляли виключно під замовлення і тільки вироби художньої ручного кування.

Ковка ручної роботи розвивалася, але дуже багато було простих виробів, які складалися з повторюваних завитків. Виготовляються ковалем по одній штучці. Також розвивалася ексклюзивна ковка, в якій відсутні однакові компоненти. На ринку не було елементів машинного кування. Багато хто використав заміну понять: зварювальники називали (деякі і зараз називають) куванням завитки, у яких немає ніякого закінчення і зроблені з тонкого металу. Все-таки кування дорожче зварювання. Пізніше з’явилися китайські, турецькі, польські ковані елементи. На той момент вони ще були за такою ж ціною, як і наші елементи, які робив коваль. Але поступово машинна кування стала витісняти ковані елементи ручної роботи. З’явилися українські виробники. Якщо ви шукаєте кованые элементы и изделия на заказ зверніться до фахівців на нашому сайті http://pidkova.com.

Завдання ручного кування — індивідуальність, унікальність і солідність. У ній все рідше стали використовуватися повторювані складові. Прості повторювані елементи ручного кування змінилися машинної куванням. Виготовляється на верстатах, відповідно не вимагає висококваліфікованої робочої сили — такий, як коваль. На верстатах можна зробити в день на багато більше елементів, ніж ковалем. А головне незаперечну перевагу в ціні. Кування стала доступнішою: кожен зварювальник легко виготовить продукт з кованими елементами. Ковані вироби стали дешевше, з’явилося більше замовників.

У машинної куванні елементи виготовляються максимум з квадрата 12х12. Але тільки не у нас! Ми виготовляємо ще й з труби 15х15х2 і 20х20х2 великі і солідні елементи. Стіл, ліжко, диван, стілець — такі вироби не зробиш з тонких елементів. Зараз ми виробляємо ковані елементи, які дозволяють:

Розширити номенклатуру виробів, що виготовляється зварювальником;
Робити більші вироби;
Як можна ближче наблизитися до ручному куванні.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх