Сертификация ISO 22000

ISO 22000: 2005 HACCP – це система управління безпекою харчових продуктів. Слово HACCP-абревіатура від англійського » аналіз ризиків і критичні точки контролю» — Hazard Analysis and Critical Control Points.

Національний стандарт був прийнятий у 2007 році і називається ДСТУ Сертификация ISO 22000 «Система управління безпекою харчових продуктів».

Ця система управління була розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я (World Health Organization, WHO) і продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations, FAO). Стандарт ISO 22000 НАССР визнаються і застосовуються практично у всіх сучасних країнах підприємствами–виробниками харчової продукції. Сертифікат відповідності ІСО 22000 можна побачити у виробника кормів, сировини, продуктів харчування, а так само в учасників транспортування і зберігання, підрядників роздрібної торгівлі та громадського харчування. Не дивуйтеся, якщо маркування HACCP 22000 ви побачите у виробника обладнання, матеріалів для упаковки, засобів для миття, інгредієнтів і добавок і т.д. всі вони покликані максимально захистити споживачів.

Зсередини стандарти 22000 являють собою систему управління саме безпекою виробництва харчових продуктів. Охоплює питання від контролю якості сировини, з якої виробляється продукція, матеріалу упаковки, а так само доставки готової продукції нам — кінцевим споживачам. Вимоги стандарту ХАСП забезпечують контроль на всіх стадіях виробництва харчових продуктів, в будь – якому місці процесу, від виробництва і зберігання до реалізації продукції-там, де можуть виникати небезпечні ситуації.

Вимоги міжнародного стандарт ISO 22000 прийнятні до всіх типів організацій в харчовій сфері. Їх мета-впровадження менеджменту безпеки харчових продуктів. Головною ідеєю є привернення уваги на ті місця, де прогалини в контролі можуть бути критичними, що вплине на безпеку харчових продуктів і на гарантію того, що продукція не завдасть шкоди споживачеві.

Але дійсно система ISO 22000 (НАССР) працює, якщо виробники якісно досліджували свій власний продукт і технології (методи) його виробництва. Працюють з постачальникам сировини і допоміжних матеріалів, які впровадили її у себе, а також висувати ці вимоги до системи торгівлі, як оптової, так і до роздрібної. Не дарма найбільші оператори продажів, такі як Real, Metro, Ашан пускають в свою мережу тільки сертифікованих постачальників товарів.

Багато громадських організацій схвалили впровадження НАССР 22000. Оцінили в ньому найбільш ефективний метод попередження захворювань, які викликають неякісні харчові продукти. А сертифікат відповідності підтверджує ще й виконання норм законодавства у сфері безпеки споживачів.

Переваг системи управління безпекою харчових продуктів на основі вимог сертифікат iso 22000 багато. Після впровадження довіру до вашої продукції значно зросте, це призводить до збільшення кола клієнтів і партнерів, причому вже навіть за межами своєї країни. А найголовніше: ви повністю будете керувати безпекою своєї продукції на всіх етапах, швидше реагувати на різного роду ситуації, тим самим скоротіть непередбачені витрати до мінімуму!

Однією з особливостей ISO 22000 стандарт є його природна сумісність зі стандартами ISO 9001 та ISO 14001. Він є як би доповненням і розширенням системи контролю якості, адже 9001 не спеціалізується на харчовій продукції.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх