Східний масаж

Східний масаж — це багаторічний досвід східних стародавніх китайських цілителів , переданий нам для зцілення організму. Унікальна методика, яка включає елементи китайського, тайського і аюрведічеського масажу, базується на вченні про енергетичних меридіанах і найважливіших біологічно активних точках тіла, які пов’язані з усіма внутрішніми органами і вплив на які призводить до балансу і излечиванию всього організму в цілому.
Боди массаж — це скоріше робота з енергією. Потужний енергетичний ефект від нього важливіше, ніж робота з м’язами і силові впливи. Прийоми східного масажу не уніфіковані, у кожній країні існують свої школи східного масажу. Проте всі виходять з восьми основних прийомів масажу, властивих старокитайської школі масажу туйна. східний масаж у симферополеДвижение і прасування (Туй). Впливають на шкіру I пальцями обох рук, по точок меридіана. Рухи повинні бути м’якими, легкими, 50 -200 рухів у хвилину. Застосовується в основному на спині, передпліччях і голові, залежно від швидкості та інтенсивності може надавати тонізуючу або гармонізуючий дію.
Захоплюють першим і другим (або всіма пальцями) пальцями ділянку шкіри до появи гіперемії. Прийом характеризується сильним впливом.
Тиск (ан, ціа). Тиск на БАТ здійснюють одним пальцем (першою фалангою), суглобами пальців, ліктем (наприклад, на область спини, сідниць) до появи відчуття тепла. Прийом характеризується сильним впливом і появою інтенсивної гіперемії.
Торкання і тертя (му, ка), здійснюються пальцем або всією кистю в певній точці меридіана або на ділянці шкіри. Погладжування і тертя виконують пальцями, долонею, ребром долоні або обома руками. Погладжування і тертя (розтирання) пальцем особливо характерно для впливу на БАТ.
Обертання (жу) здійснюють пальцями, долонею, ребром долоні на БАТ або тригерні точки.
Постукування і шльопання. Постукують пальцями (цзюо). кулаками (шуй) — долонею або складеними кистями (пай). Прийом виконується ритмічно, він надає тонізуючу дію.
Вертіння і обертання (яо). Цей прийом застосовують на суглобах з метою збільшення їхньої рухливості; масажують і виробляють пасивні руху суглоба. Характерна пасивна мобілізація суглоба, цей прийом відноситься до так званої мануальної терапії.
Вібрація (цзен). Ритмічні (або аритмичные) вібруючі рухи пальцем (пальцями) на БАТ. Вібруючі рухи повинні бути коротким за часом, але сильними.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх