Школа на английском

Поєднання якісних україномовної та англомовної програм визначає особливість яку має альтернативна школа англійською мовою . В середньому в школі 50% складають предмети українською мовою і 50% предмети, які викладаються англійською мовою. У нас найкраща школа на английском.

Ми активно застосовуємо досвід успішних шкіл у сфері освіти країн-Це Фінляндія, США, Польща, Нідерланди, країни Балтії в тому числі і програмам навчання англійської. Всі ці країни об’єднує одна мета-навчання дитини має бути цікавим, сучасним і зрозумілим дитині. Іншими словами школа — це те місце де знання засвоюються оптимально, якщо дитина бере активну участь в навчальному процесі, якщо знання відповідають рівню сприйняття дитини і враховують індивідуальні потреби і особливості. Кожна дитина особлива і має різний стан готовності до сприйняття тієї чи іншої тематики, закладеної в програму. Тому вчитель і школа виділяє зони, де учень потребує додаткового пояснення, розуміння і знаходить індивідуальні тактики і підходи, щоб таких зон ставало все менше.

  • школа представляє матеріал таким чином, щоб викликати інтерес дитини до явища, події за принципом мінімум теорії — максимум наочних прикладів, дослідів, експериментів, загальних і самостійних проектів.
  • школа вчить дітей розрізняти факти і припущення і формувати власне бачення або висновок за результатами обробки інформації. Завдання вчителя-залучити дитину до процесу мислення і генерування власних висновків, які досягаються шляхом спільного обговорення, збору та аналізу інформації.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх