Скотч двухсторонний

Двосторонній скотч на спіненій основі являє собою пінополіетилен, який з обох сторін заламінований клейовим складом. Він володіє помірною міцністю, підвищеною початковою липкістю, тому використовується навіть на кривих і різних за своїм складом поверхнях, наприклад, пластику і металі. Також це відмінний спосіб надійно зафіксувати деталі, які не мають однакової площі стикування. У нас найкращій скотч двухсторонний.

На нашому сайті ви можете купити двосторонній спінений скотч 3М, який забезпечує ефективне зчеплення з поверхнею різних типів. Всі моделі випускаються з рівною, щільною намотуванням і якісної стрічкою-роздільником. Спінені клейкі стрічки 3м мають гарну початкову адгезію і кінцеву міцність. Існує кілька їх різновидів, кожна з яких володіє унікальними фізико-хімічними властивостями і має відмітний діапазон робочої температури. Наприклад, модель з маркуванням Y9528 зберігає свої властивості навіть при температурі в 75°C, а 9556B — в діапазоні від -40 до +80°C. багато моделей стійкі до розчинників.

Основними типу адгезиву є: модифікований акрил, акриловий полімер, каучук і каучук середньої жорсткості. Їх характеристики міцності безпосередньо залежать від щільності. Цей показник коливається від 30 кг/м3 до 90кг/м3. На нашому сайті ви можете недорого придбати двосторонній спінений скотч 3М потрібного вам розміру і призначення, а також Завантажити інструкцію по його експлуатації і докладним характеристикам.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх