Стенды для школы

Ми можемо надати безліч розроблених досвідченими дизайнерами, різних за формою і змістом варіантів стендів, вивісок і табличок. Будь-яка модель може бути виконана з різним рівнем складності від простого пластикового стенду до багатошарової композиції з використанням підсвічування, декоративних рамок, об’ємних елементів. У нас найкращі стенди для школи.

Основа для стендів – пластик – міцний, довговічний і вологостійкий, який можна мити, не пошкоджуючи зображення, основу або інші деталі! Кишені для змінної інформації та комплектуючі – оргскло 1,5 мм. Зображення друкується за новою технологією без використання токсичних речовин.

Нижче в галереї ви можете переглянути зразки стендів. Ціна на виготовлення стендів для навчальних закладів вказана в прайс-листі. Кожне замовлення прораховується окремо, ціна може змінюватися в ту або іншу сторону в залежності від розмірів, матеріалу, кількості і строків виготовлення.

Варіантів стендів для навчальних закладів величезна кількість і їх можна переглядати годинами, тому для економії Вашого часу ми представили в галереї тільки деякі з них.

Ви можете звернутися до нашого менеджера, вказати тематику стенду, для якого навчального закладу призначений, побажання до розмірів і виконання, і наш менеджер підбере Вам варіанти стендів із уже наявних у нас зразків, або з дизайнером розробить індивідуальний стенд під Вас.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх