Табак для кальяна

Любителів димних церемоній стає з кожним днем ​​дедалі більше. В даний час можна вільно купити кальян для особистого користування або завітати до закладу, який надає таку послугу. Незалежно, де і з ким ви куритимете, головною складовою є заправка до кальяну. Саме від якості та виду суміші залежить, наскільки куріння буде приємним. Сьогодні купити тютюн для кальяну можна різних марок на будь-який смак, але як не помилитись із вибором?

Характеристика курильної маси
Тютюн для кальяну відрізняється за параметрами, і одним з основних є спосіб нарізування сировини. У нас найкращій т#б#к для к#льян#.

Великий аркуш. Така нарізка й у тютюну виробництва США. Він відрізняється сильнішим просоченням і низькою жаростійкістю.
Аркуш середньої нарізки. Тютюн не так сильно вбирає ароматизатори, але відрізняється підвищеною жаростійкістю.
Лист дрібної нарізки. Слабо вбирає ароматичні засоби і жаростійкість у них нижче, ніж у попередніх випадках.
Критерії вибору тютюну до смаку
Купити тютюн для кальяну у Києві та інших містах не завжди буває просто. У великому асортименті продукції буває складно орієнтуватися не тільки новачкам, а й до бувалим кальянокурців.

Насамперед необхідно вибрати смак, який залежить від переваг кожної людини. При цьому бажано дотримуватись простих рекомендацій, які допоможуть купити правильний тютюн для кальяну.

Важливим моментом є суміш суміші. Вона повинна бути еластична, подібно до пластиліну. Сухий тютюн втрачає свої властивості, а надто мокрий погано горить.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх