Тату машинки

Виникнення татуювань йде в століття. Малюнки наносилися на тіло у вигляді ритуальних знаків. Сьогодні кожен здатний прикрасити себе вподобаними мініатюрами, Зайшовши в тату-салон. Змінився інструментарій художників. Роторна тату машина-таке пристосування. У нас найкращі тату машинки.

Майстри розпізнають не тільки по тонкій роботі, але і якими інструментами той користується. Кращі Роторні тату машинки завжди під рукою у художників, тому що вони зручні в роботі, і завжди можна вибрати модель відповідної конструкції: «директ», «прямохід», «ручку» або «поршневик». Переваги роторних тату машин
Завдяки невеликим розмірам, ротор зручно тримати в руці і з таким інструментом приємно працювати. Набір елементів мотора роторної тату машинки простий.

Відсутність вібрацій дозволяє чітко робити малюнок і рука майстра не втомлюється. Робота машинки стабільна за рахунок переходу обертального в поступальний рух. Інструмент стійкий до зносу завдяки простій конструкції. Таким чином, переваги цього апарату очевидні.

Працює на високій швидкості;
Використовується для контуру і закраса;
Відсутня вібрація;
Має невеликі габарити і вагу;
Регулюється швидкість ударів;
Не травмується шкіра;
Доступні ціни.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх