Техническое обслуживание дизель генератора

Компанія «Рем Тех Сервіс» надає послуги технічного обслуговування дизель генераторів. Ми співпрацюємо як з великими промисловими підприємствами, так і з приватними особами. На ТО приймаються дизельні електростанції, бензо-генератори і портативні джерела електроенергії будь-яких виробників і модифікацій. Техническое обслуживание дизель генераторов на сайте http://remontbenzogeneratora.com.ua/.

Фішкою компанії є можливість виконувати технічне обслуговування дизель генератора на території клієнта, при цьому щоб не створювати для вас зайвих незручностей: ми також приймаємо обладнання на технічне обслуговування дизельного генератора в власний сервісний центр.

Персонал нашого центру складається з висококваліфікованих фахівців, які завжди готові надати вам безкоштовну консультацію щодо технічної документації (інструкцій проведення ТО-1; 2-ТО і ТО-3). При цьому ви отримаєте розгорнуту інформацію щодо правил експлуатації і періодичності проведення ТО, при використанні агрегатів в важких умовах.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і дізнайтеся: наскільки правильна експлуатація та сервісне обслуговування дизель-генератора важливі для дорогого устаткування!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх