Топпер або футон — що це таке?

Топпер або футон — що це таке?

Наше життя непередбачуване і іноді нам потрібні рішення, які допоможуть швидко зробити її комфортною. Для таких випадків в нашому магазині ви можете придбати тонкий матрасы для диванов, який може називатися Топпер або футон. Відрізняються вони наповненням: топпер має в своєму складі тільки один наповнювач, а футон може мати кілька. А також товщиною, яка в будь-якому випадку невелика, але у Топпер вона лише до 8 сантиметрів, а у футона — від 4 см і більше. Що саме потрібно вам — слід орієнтуватися на ваші особливості та особливості того предмета меблів, поверхня якого ви збираєтеся змінити. Якщо це диван чи ліжко, то краще вибрати топпер, який тонким шаром закриє всі незручні моменти на них. Якщо ж вам потрібно додаткове спальне місце, яке буде використовуватися для гостей або для економії місця в квартирі, то краще звернути увагу на футони, які трохи вище і повністю замінюють ліжко. Вибираємо ортопедичний матрац на диван.

Якщо ви вирішили зробити свій диван або інше спальне місце більш зручним і позбутися від різних опуклостей і вм’ятин на ньому, то правильним рішенням буде купити тонкий матрац.

Він закриє всі дефекти і забезпечить йому потрібну жорсткість. Саме з цього параметра слід виходити при виборі і слідувати нашим рекомендаціям:

Ви вирішили пом’якшити свою ліжко або диван? Тоді виберіть топпер з матеріалу «меморі» — він підлаштується під особливості вашого тіла і допоможе поліпшити кровообіг.
Якщо для вас важлива ціна, то зверніть увагу на пенополиуретановие футони.
Жорсткість вашої ліжка додасть кокосова койра в тонкому матраці. Вона практично не деформується і довговічна.
Любіть пружність — подбайте з декількома складовими. Кращим будуть кокосовий наповнювач з латексом або «меморі».
А якщо ви так і не вирішили, що ж потрібно саме вам, то наші консультанти допоможуть у виборі! Телефонуйте!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх