Установка лічильника теплової енергії

Нові тарифи, які вступили в дію з весни 2016- го року, з початком опалювального сезону можуть шокувати більшу частину населення. І якщо мешканці приватних будинків запасаються дровами і вугіллям (і можуть самостійно регулювати подачу тепла), то жителям багатоповерхівок складніше.

Як заощадити? Рішення є — установка теплолічильників! Їх переваги очевидні: ви самі вирішуєте, скільки витратити на місяць гарячої води і платите тільки за те, що витратили. Ви самі визначаєте, як тепло буде в вашому домі, і менше платите за опалення. Установка лічильника теплової енергії окупається протягом 1,5-2-х років.

Установка лічильника теплової енергії https://t-oblik.com/ в систему опалення можлива тільки при горизонтальній системі, тобто тоді, коли труби по квартирі відходять від одного центрального стояка. Теплосчетчик врізається відразу за розгалуженням, до лічильника обов’язково встановлюються вентиль і фільтр грубої очистки. Загальний порядок врізки лічильника наступний:

  1. обстеження теплового вводу, заміри;
  2. розробка проекту на вузол обліку тепла;
  3. узгодження проекту;
  4. установка лічильника теплової енергії разом з додатковими комплектуючими;
  5. пуско-налагоджувальні роботи;
  6. оформлення документів та постановка приладу на облік.

Установка теплолічильників на поліпропіленові труби в порівнянні з металевими простіше і швидше, де всі елементи (фітинги) коммутируются спеціальним паяльником. Однак в опалювальних системах армовані поліпропіленові труби зустрічаються рідко.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх