Види і типи Атомайзерів

Будь-яка електронна сигарета складається з 2-х основних складових частин — комплект елементів живлення, що подає струм для випаровування рідини і атомайзера (або інакше бака) (частини в якій знаходиться рідина для ширяння і нагрівальний елемент). Саме атомайзери купити ви можете в цьому розділі нашого сайту. Давайте докладніше розберемося в видах і типах Атомайзери.
види атомайзери

Баки зі змінними випарниками (або інакше кліромайзери) — це дуже прості у використанні пристрої, що мають резервуар для рідини і випарний елемент, виконаний у вигляді змінної касети, яка час від часу змінюється на нову (викручується стара і вкручується нова). Ці змінні касети в кліромайзерах називаються випарниками або Coil. Цей тип атомайзера найбільш простий в експлуатації, але вимагає покупки випарників і дає менше смаку. Якщо ви шукаєте де придбати атомайзер заходьте на сайт thevapery.com.ua і обирайте саме те що потрібно вам.

Обслуговувані — баки так само мають герметичний відсік для рідини, але нагрівальний елемент яких створюється парильщиком самостійно (накручується, обслуговується). Суть «намотування» обслуговуваного атомайзера складається в закріпленні металевої спіралі в спеціальних отворах і установки всередину цієї спіралі вати (японського бавовни). Не варто боятися цієї процедури, так як після пари спроб вона займає не більше 5 хвилин вашого часу. У підсумку ви отримаєте більше смачнішого пара за менші гроші.

Дріпкі — окремий вид Атомайзерів, який з’явився одним з перших. По суті — це обслуговуваний бак, що не має герметичного резервуара під рідини. Дріпка являє собою якусь чашу, на дні якої ви встановлюєте самостійно виготовлену спіраль з ватою і куди потроху заливається рідина і випаровується. Плюси цієї конструкції в невеликій ціні, дуже вільній кальянній тязі і хорошою смакопередачею. Мінуси — її не можна нахиляти і перевертати, треба постійно докопувати рідина (перед кожним перекуром).

В даний час з’являється все більше бажаючих поєднати плюси всіх трьох типів Атомайзерів, тому провідні виробники баків (Geek Vape, Smok, iJoy, …) намагаються на всю і випускають гібриди, або комплектують атомайзери змінними базами під випарники.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх